Oferujemy codzienne transfery Szczecin Berlin. Obsługujemy połączenia na lotniska oraz centrum. Zarówno przewozy do Berlina jak i do Szczecina odbywają się spod domu bez dopłaty.
Nasza oferta:
- transfery z/na lotniska Szczecin Berlin
- transfery grupowe oraz biznesowe
- przejazdy do centrum, również na adres
- obsługa wycieczek po Polsce i Europie, wycieczki na koncerty, imprezy firmowe
- oferta przewozów gości weselnych wraz z parą młodą

Przedsiębiorstwo przewozów pasażerskich SBS EuroTransport specjalizuje się w przewozach osobowych na terenie całej Europy, jak również na trasie Szczecin-Berlin-Szczecin - transfery na berlińskie lotnisko Branderburg 24h.

Oferujemy podróż zawsze na najwyższym poziomie. Każdy z naszych kierowców jest kierowcą zawodowym i dba by podróż była zawsze bezpieczna i aby państwo byli zawsze na czas w wyznaczonym miejscu.

Dowiedz się więcej...
Jak nas rozpoznać na lotnisku?

Sprawdź...

Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom optymalnych warunków podróżowania, które uwzględniają ich potrzeby i przyczyniają się do zdobycia przewagi nad konkurencją.

  Trudnimy się pozyskiwaniem
  zadowolonych klientów...

  Nasz profesjonalizm
  dajemy Podróżnym...
Dysponujemy flotą nowoczesnych, przestronnych, wygodnych i przede wszystkim bezpiecznych samochodów:


        Opel Vivaro
        Chrysler Grand Voyager
        Mercedes VitoPromocje:

  oferta dotyczyprzejazdów do centrum

  oferta dotyczy przejazdów na lotniska
2007 (c) SBS - EuroTransport. Wszelkie prawa zastrzeżone.busy szczecin berlin, szczecin berlin, bus Berlin, szczecin Berlin przewozy, bus szczecin Berlin , przejazdy szczecin Berlin , Berlin przejazdy , tanie linie lotnicze Berlin , autobus Szczecin Berlin , lotnisko Berlin , Berlin transfer , wyloty Berlin , bilety lotnicze Berlin , przewozy berlin Brandenburg , busy Berlin , berlin szczecin transfer , transfery do berlina , szczecin berlin transfery , przewozy berlin Brandenburg , przewozy ze Szczecina do Berlina , przejazdy na Brandenburg , przejazdy na Brandenburg , transfery na berlińskie lotniska , berlin szczecin przejazd , szczecin berlin bus,